Kontaktuppgifter kansli

Viktor Ljunggren

Ansvarig för kansliet

Telefonnummer
076 39 00 760
Mailadress
kansli@sydostpingis.se

Kontaktuppgifter styrelse och team

Styrelsen 2022-2023

Ordf: Jeanetté Eriksson Ljunggren

Vice ordf: Magnus Johansson

Kassör: Susanne Berner

Ledamöter: Lennart Flygare, Alma Varga

Suppleanter: Beatrice Bjäremo

 

Styrelsen organiserar sig i fyra team/utskott enligt nedan.

Kontaktuppgifter till styrelsen samt teammedlemmarna finner du nedan.

Verkställande Utskottet

Jeanette Eriksson Ljunggren

Jeanette Eriksson Ljunggren

Ordf (sammankallande)

Telefonnummer
070 3140906
Mailadress
ljunggrenjeanette@gmail.com

Magnus Johansson

Magnus Johansson

Vice ordf

Telefonnummer
076 8144438
Mailadress
magnus.johansson@netatonce.net

Susanne Berner

Susanne Berner

Kassör

Telefonnummer
076 0130050
Mailadress
susanne.berner@byran.se

Team utbildning/läger

Robin Svensson

Robin Svensson

(sammankallande)

Telefonnummer
076- 147 55 61
Mailadress
info@rstraining.se

Alma Varga

Alma Varga

Ledamot

Telefonnummer
076 8816182
Mailadress
alma.vargaei@gmail.com

Beatrice Bjäremo

Beatrice Bjäremo

Suppleant

Telefonnummer
0706112116
Mailadress
bbjaremo@gmail.com

Klas Peter Ljunggren

Klas Peter Ljunggren

Befattning

Telefonnummer
070 5766129
Mailadress
kpljunggren@gmail.com

Jan Oscar Sandqvist

Jan Oscar Sandqvist

Befattning

Telefonnummer
070 974 57 98
Mailadress
pingisjan@hotmail.com

Team tävling/serie/ungdom

Lennart flygare

Lennart flygare

Ledamot (sammankallande)

Telefonnummer
070 8753140
Mailadress
lennart10@outlook.com

Tom Nilsson

Tom Nilsson

Befattning

Telefonnummer
070 8237051
Mailadress
tom.nilsson@ec.se

 Team domare och regler

Magnus Johansson

Magnus Johansson

Ledamot (sammankallande)

Telefonnummer
076 8144438
Mailadress
magnus.johansson@netatonce.net

Piotr Gora

Piotr Gora

Befattning

Telefonnummer
070 3201358
Mailadress
piotr.berg@gmail.com

Marie Andersson

Marie Andersson

Befattning

Telefonnummer
073-4305121
Mailadress
mmmarie101@hotmail.se